Marki
Wszystkie bestsellery
  • Comfino - raty 0%

    Comfino - raty 0%
  • Paynow Visa Mastercart

    Paynow Visa Mastercart
  • PayPo - zapłać później

  • Obniżka
Farba AS-27 Gunship Grey 2  - zdjęcie 1
  • Farba AS-27 Gunship Grey 2  - zdjęcie 1

Farba AS-27 Gunship Grey 2
Tamiya 86527

Pojemność [ml] 100

Tamiya

Tamiya 86527 — Farba AS-27 Szary Gunship 2 (spray) to profesjonalny lakier w atomizerze 100 ml, stworzony do modeli lotniczych w skalach 1/32 i 1/48. Ciemny, wojskowy odcień szarości wiernie oddaje współczesne i powojenne kamuflaże. Syntetyczna formuła zapewnia szybkie schnięcie, matowe, trwałe wykończenie oraz równomierne krycie bez smug, ułatwiając uzyskanie cienkich warstw i płynnych przejść tonalnych. Idealny jako baza oraz do malowania dużych powierzchni kadłuba i skrzydeł. Produkt oryginalny, dedykowany modelarstwu lotniczemu.

33,10 zł
30,45 zł Zniżka 8%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 28,13 zł +8%

Ilość
Dostępny
Termin wysyłki 1 dzień

Opis

Farba AS-27 Szary Gunship 2 (Tamiya 86527)

Spray Tamiya AS-27 to profesjonalna farba przeznaczona do wykańczania modeli samolotów w skalach 1/32 i 1/48. Formuła w sprayu umożliwia równomierne krycie, precyzyjne przejścia tonalne oraz uzyskanie subtelnych odcieni trudnych do osiągnięcia pędzlem.

  • Marka: Tamiya
  • Model: 86527
  • Kategoria: Farby Spray AS do samolotów
  • Pojemność: 100 ml syntetycznego lakieru
  • Kolor: AS-27 Gunship Grey 2 — ciemny, wojskowy odcień szarości stosowany na współczesnych i powojennych samolotach bojowych

Kluczowe cechy i zalety:

  • Specjalnie skomponowana gama kolorystyczna odpowiada autentycznym odcieniom używanym w modelarstwie lotniczym.
  • Syntetyczna, jednorodna formuła zapewnia szybkie schnięcie i trwałe, matowe wykończenie odpowiednie do dalszego postarzenia i nanoszenia washów.
  • Spray gwarantuje równomierne krycie bez smug, ułatwiając uzyskanie cienkich warstw i płynnych przejść tonalnych.
  • Łatwe zastosowanie — idealne do bazy przed detalizacją oraz do malowania większych powierzchni kadłuba i skrzydeł.

Zastosowanie: bezpośrednio natrysnąć na wcześniej przygotowaną i odtłuszczoną powierzchnię modelu. Zalecane próby aplikacji na odrzucie testowym oraz prace w wentylowanym pomieszczeniu. Produkt jest oryginalnym sprayem Tamiya stworzonym z myślą o modelarstwie lotniczym.

Szczegóły produktu
Tamiya 86527
2008-10-26

Opis

Pojemność [ml]
100
Dostępność
Dostępny
Termin wysyłki
1 dzień
Asortyment / materiał
n/a

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Podane powyżej koszty dotyczą wysyłki tylko 1 przedmiotu.

Ostateczne koszty wysyłki zobaczysz podczas składania zamówienia.

Tamiya

Producent

Osoba odpowiedzialna

  • HIT-BIS Spółka z o.o.
  • Zwycięzców 6A/4
  • 03-941 Warszawa
  • Polska
  • info@tamiya.pl
  • +48226161717
16 innych produktów w tej samej kategorii:
@COMMENT_AVATAR@
@CUSTOMER_NAME@@AUTHOR_PROFILE@@COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
(@COMMENT_GRADE@)
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_TITLE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_IMAGES@
@COMMENT_VIDEOS@
@COMMENT_AVATAR@
@CUSTOMER_NAME@ @AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
@COMMENT_AVATAR@
@CUSTOMER_NAME@@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@