- Nowy
Etui zostało zaprojektowane jako praktyczny sposób na wygodne i bezpieczne przechowywanie do 40 markerów AK-Interactive lub innych o zbliżonych wymiarach. Wnętrze organizera zapewnia każdemu markerowi osobne miejsce, co ułatwia utrzymanie porządku i szybkie odnalezienie potrzebnego koloru.
Pomarańczowa obudowa nadaje organizerowi wyrazisty, dobrze widoczny wygląd na biurku czy w torbie. Zewnętrzną część etui zdobi duże logo AK-Interactive, dzięki czemu całość prezentuje się estetycznie i spójnie z innymi akcesoriami tej marki.
Konstrukcja organizera łączy trwałość z funkcjonalnością – chroni markery przed przypadkowym uszkodzeniem, zabrudzeniem i rozsypaniem się podczas przenoszenia lub przechowywania.
Organizer sprawdzi się zarówno jako etui do transportu markerów na warsztaty, spotkania klubowe czy wyjazdy, jak i jako stałe miejsce ich przechowywania w domu lub pracowni. Uporządkowany układ wewnątrz ułatwia utrzymanie stałej kolejności kolorów i szybkie przygotowanie stanowiska pracy.
Produkt jest przeznaczony dla użytkowników, którzy chcą mieć swoje markery zawsze pod ręką, w jednym, dobrze zabezpieczonym miejscu – bez konieczności korzystania z prowizorycznych pudełek czy luźnych pojemników.
Przedmiotem sprzedaży jest wyłącznie pusty organizer. Markery widoczne na zdjęciach pełnią funkcję poglądową i nie wchodzą w skład zestawu.
Brak metod dostawy dla tego produktu.
Podane powyżej koszty dotyczą wysyłki tylko 1 przedmiotu.
Ostateczne koszty wysyłki zobaczysz podczas składania zamówienia.
Producent
@COMMENT_COMMENT@
@COMMENT_COMMENT@
@COMMENT_TITLE@
@COMMENT_COMMENT@